Miło nam poinformować, że w akcji towarzyszącej 27 Finałowi WOŚP w Puławach najmłodsi z naszej szkoły, czyli grupa 0”a” otrzymała 1 miejsce i miano „ZŁOTEJ KLASY”!!! Maluchy zebrały najwięcej pieniążków (1 gr, 2 gr, 5 gr) ze wszystkich puławskich klas! Udało im się zebrać aż 257 zł 20 gr (23 kg!). 3 miejsce również należy […]

Miło nam poinformować, że w akcji towarzyszącej 27 Finałowi WOŚP w Puławach najmłodsi z naszej szkoły, czyli grupa 0”a” otrzymała 1 miejsce i miano „ZŁOTEJ KLASY”!!! Maluchy zebrały najwięcej pieniążków (1 gr, 2 gr, 5 gr) ze wszystkich puławskich klas! Udało im się zebrać aż 257 zł 20 gr (23 kg!). 3 miejsce również należy do naszej szkoły- wywalczyła je grupa 0 „b”. W najmłodszych siła!