W poniedziałkowy poranek 4 lutego odbył się konkurs czytelniczy zorganizowany przez p. Annę Mazurkiewicz. Wzięło w nim udział dziewięcioro przedstawicieli z klas IV-tych. Poziom wiedzy na temat bohatera lektury był dość wyrównany. Uczestnicy odpowiadali na pytania indywidualnie i mieli do opisania ilustracje dotyczące przygód Mikołajka i jego kolegów. Na zakończenie zmagań rozwiązywali krzyżówkę, po której […]

W poniedziałkowy poranek 4 lutego odbył się konkurs czytelniczy zorganizowany przez p. Annę Mazurkiewicz. Wzięło w nim udział dziewięcioro przedstawicieli z klas IV-tych. Poziom wiedzy na temat bohatera lektury był dość wyrównany. Uczestnicy odpowiadali na pytania indywidualnie i mieli do opisania ilustracje dotyczące przygód Mikołajka i jego kolegów. Na zakończenie zmagań rozwiązywali krzyżówkę, po której wyłoniła się trójka finalistów.
I miejsce zajęła – Maja Polkowska z IV b
II miejsce – Michał Stateczny z IV b
a na trzecim znalazła się Julia Piątek również z klasy IV b.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w innych konkursach.