W listopadzie 2018 r.  wybrani uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego – Jersz English High Flier. Konkurs ten podzielony jest według kategorii wiekowej uczniów i obejmuje wiedzę z zakresu gramatyki, słownictwa języka angielskiego oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. Do konkursu przystąpili uczniowie klas V,VI,VII oraz VIII. Z najwyższymi wynikami uplasowali się […]

W listopadzie 2018 r.  wybrani uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego – Jersz English High Flier. Konkurs ten podzielony jest według kategorii wiekowej uczniów i obejmuje wiedzę z zakresu gramatyki, słownictwa języka angielskiego oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. Do konkursu przystąpili uczniowie klas V,VI,VII oraz VIII.

Z najwyższymi wynikami uplasowali się uczniowie klasy VIII – Bartek Masiak oraz Filip Pszczoła. Uczniowie Ci zajęli ex aequo II miejsce w województwie oraz otrzymali dyplomy z wynikiem bardzo dobrym.

Z klas V najlepiej wypadli Lena Lewikowska oraz Wiktor Masternak z wynikiem bardzo dobrym oraz ex aequo II miejscem w województwie w swojej kategorii wiekowej jak również Alex Szymański w wynikiem dobrym oraz VII miejscem w województwie.

Z klas VII wyróżnienie oraz dyplom za dobry wynik otrzymała Adrianna Olejarczyk zajmując 8 miejsce w województwie – wyżej wymienionych uczniów do konkursu przygotowywała pani Iwona Lewikowska.

Z klas VI, konkurs najlepiej napisał Szymon Zagożdżon zajmując 9 miejsce w województwie oraz dyplom za dobry wynik. Ucznia przygotowywała pani Agata Czech – Dysput. Wszystkim gratulujemy sukcesów!!!