Niby zwykły dzień w szkole aż tu nagle pojawiają się panowie z maszyną do waty cukrowej. Rodzice dzieci z klasy 1C przygotowali dzisiaj słodką niespodziankę dla pierwszoklasistów i uczniów zerówek. Na watę cukrową udało się również załapać niektórym dzieciom ze starszych klas. Wydawało się, że kolejka po chmurkę na patyku nigdy się nie skończy. Dzieci […]

Niby zwykły dzień w szkole aż tu nagle pojawiają się panowie z maszyną do waty cukrowej. Rodzice dzieci z klasy 1C przygotowali dzisiaj słodką niespodziankę dla pierwszoklasistów i uczniów zerówek. Na watę cukrową udało się również załapać niektórym dzieciom ze starszych klas. Wydawało się, że kolejka po chmurkę na patyku nigdy się nie skończy. Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że był to najlepszy czwartek w szkole w ich życiu. Drodzy Rodzice, świetna inicjatywa!