W dniu 6 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy apel poświęcony nowemu projektowi, który realizujemy w ramach programu Erasmus+. Nosi on tytuł „Kształtowanie kreatywności w edycji obrazu”. Apel prowadziła pani Iwona Lewikowska – koordynator projektu w naszej szkole. Pani Iwona przedstawiła wszystkim zgromadzonym uczniom i nauczycielom temat projektu oraz cele i zadania przewidziane do […]

W dniu 6 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy apel poświęcony nowemu projektowi, który realizujemy w ramach programu Erasmus+. Nosi on tytuł „Kształtowanie kreatywności w edycji obrazu”.

Apel prowadziła pani Iwona Lewikowska – koordynator projektu w naszej szkole.

Pani Iwona przedstawiła wszystkim zgromadzonym uczniom i nauczycielom temat projektu oraz cele i zadania przewidziane do jego realizacji w bieżącym roku szkolnym.

Następnie mogliśmy obejrzeć relację z pierwszego spotkania roboczego koordynatorów i nauczycieli, które odbyło się w dniach 23-28 października w Rzymie. Z naszej szkoły wzięły w nim udział panie Iwona Lewikowska oraz Jadwiga Jędrzejczyk.

Kolejnym punktem apelu było przekazanie informacji na temat rozstrzygnięcia konkursu na logo projektu oraz nagrodzenie uczniów naszej szkoły, którzy wzięli w nim udział.