Uczniowie z naszej szkoły wykonali przepiękne karki bożonarodzeniowe. Były kolorowe, mieniły się srebrem i złotem, a królowały na nich bałwanki, mikołaje, gwiazdki i choinki. 15 najpiękniejszych kartek zostało wysłanych do naszych krajów partnerskich z najlepszymi życzeniami świątecznymi. Do osób wyróżnionych należeli: Natalia Kotkiewicz Lena Lewikowska Igor Trych Alicja Stefaniak Filip Niemiec Julia Bodeńko Lena Osińska Angelika […]

Uczniowie z naszej szkoły wykonali przepiękne karki bożonarodzeniowe. Były kolorowe, mieniły się srebrem i złotem, a królowały na nich bałwanki, mikołaje, gwiazdki i choinki. 15 najpiękniejszych kartek zostało wysłanych do naszych krajów partnerskich z najlepszymi życzeniami świątecznymi.

Do osób wyróżnionych należeli:

 1. Natalia Kotkiewicz

 2. Lena Lewikowska

 3. Igor Trych

 4. Alicja Stefaniak

 5. Filip Niemiec

 6. Julia Bodeńko

 7. Lena Osińska

 8. Angelika Synowiec

 9. Iza Feledyn

 10. Krzysztof Gajewski

 11. Filip Pszczoła

 12. Antoni Chudek

 13. Kacper Szewczyk

 14. Patrycja Makuch

 15. Aleksandra Sulej

 16. Agata Dudczak

 17. Matylda Wręga

 18. Julia Antoniak z klasy VII a

 19. Bartek Piskorek

 20. Dominik Giza