W czasie spotkania w Rzymie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na logo projektu. Było to pierwsze zadanie realizowane wspólnie przez wszystkie kraje partnerskie.  Zwyciężyła praca z Włoch. Nasi uczniowie bardzo licznie wzięli udział w tym konkursie.  Do Włoch zabraliśmy 8 najpiękniejszych prac, a dwie z nich Leny Lewikowskiej z klasy IV A oraz Matyldy Wręgi z klasy […]

W czasie spotkania w Rzymie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na logo projektu. Było to pierwsze zadanie realizowane wspólnie przez wszystkie kraje partnerskie.  Zwyciężyła praca z Włoch. Nasi uczniowie bardzo licznie wzięli udział w tym konkursie. 

Do Włoch zabraliśmy 8 najpiękniejszych prac, a dwie z nich Leny Lewikowskiej z klasy IV A oraz Matyldy Wręgi z klasy VII a wzięły udział w międzynarodowym głosowaniu. Pace naszych uczennic uplasowały się bardzo wysoko i doszły do półfinału. W finałowym głosowaniu zwyciężyła jednak praca z Włoch.

Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do udziały w kolejnych konkursach.

Wyróżnione prace należały do następujących osób:

  1. Matylda Wręga
  2. Lena Lewikowska
  3. Julia Antoniak z 7a
  4. Andrzej Gnieciak
  5. Wiktoria Kwiatuszewska
  6. Angelika Synowiec
  7. Kasia Mizak