26 marca 2018 roku rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Szkoła i okolice”. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły, jednak tylko 15 najlepszych fotografii miało szansę pojechać z nami do Grecji i wziąć udział w międzynarodowej wystawie. Zdjęcia bardzo podobały się zarówno Grekom, jak i delegacjom z Francji i Włoch. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Pozostałym uczestnikom […]

26 marca 2018 roku rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Szkoła i okolice”. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły, jednak tylko 15 najlepszych fotografii miało szansę pojechać z nami do Grecji i wziąć udział w międzynarodowej wystawie. Zdjęcia bardzo podobały się zarówno Grekom, jak i delegacjom z Francji i Włoch. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Pozostałym uczestnikom ślemy gorące podziękowania za chęć wzięcia udziału w konkursie i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie rozwijali swoją fotograficzną pasję.

Zwycięzcy w konkursie to:

I miejsce – Krzysztof Czarnota
II miejsce – Lena Rybak
III miejsce – Wojciech Orkiszewski

Pozostałe osoby, których zdjęcia znalazły się na wystawie to:

Filip Franas
Kacper Piwowarek
Kacper Spytek
Szymon Zagożdżon
Wiktoria Pawlik

Gratulujemy i mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi zdjęciami również przy okazji kolejnych projektów.