W ostatni piątak 14 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego dla zerówkowiczków z grupy 0 “B”. Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń p. Diany Madejskiej-Chuchały oraz Grażyny Czerskiej przygotowały część artystyczną pt. “Morskie przygody”. Starszaki poprzez wiersze, piosenki i tańce opowiedziały o przygodach syren, marynarzy i piratów. Po przedstawieniu każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia zerówki,  […]

W ostatni piątak 14 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego dla zerówkowiczków z grupy 0 “B”. Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń p. Diany Madejskiej-Chuchały oraz Grażyny Czerskiej przygotowały część artystyczną pt. “Morskie przygody”.

Starszaki poprzez wiersze, piosenki i tańce opowiedziały o przygodach syren, marynarzy i piratów. Po przedstawieniu każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia zerówki,  zdjęcie grupowe oraz medale wręczone przez wychowawczynie. Zakończyło się również całoroczne grupowe współzawodnictwo i każdy z zerówkowiczów został mistrzem w określonej dziedzinie. Wszystkim Bystrym Potworkom życzymy udanych wakacji!