7 czerwca w naszej szkole odbył się festyn szkolny z okazji Dnia Dziecka. Tłumy uczniów, przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola i goście z osiedla zapełnili boisko szkolne. W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy prowadzone przez animatorów, pokaz mega baniek, dmuchaniec (zamek skakaniec), zawody sportowe. Amatorzy mocniejszych doznań mogli sprawdzić się na stanowisku strzeleckim. […]

7 czerwca w naszej szkole odbył się festyn szkolny z okazji Dnia Dziecka. Tłumy uczniów, przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola i goście z osiedla zapełnili boisko szkolne.

W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy prowadzone przez animatorów, pokaz mega baniek, dmuchaniec (zamek skakaniec), zawody sportowe. Amatorzy mocniejszych doznań mogli sprawdzić się na stanowisku strzeleckim. Miłośniczki pięknych paznokci i fryzur długo nie opuszczały salonu piękności, w którym malowano paznokcie oraz pleciono warkoczyki.

Wśród najmłodszych największe emocje wzbudziło malowanie buziek. Nasi uczniowie mogli pochwalić się wspaniałymi wizerunkami zwierzątek wymalowanych na uśmiechniętych twarzyczkach. Najbardziej oblegane było jednak stanowisko z watą cukrową, na którą skusili się także starsi uczniowie. Na uczestników festynu czekał również smakowity poczęstunek. Wiele wrażeń dostarczyły konkurencje sportowe, do których dołączyli nasi goście z programu Erasmus. Międzynarodowe zawody zakończyły się sukcesem…wszystkich drużyn, gdyż najważniejsza jest współpraca i dobra zabawa. W nagrodę za udział w zawodach uczestnicy rozegrali wielką bitwę na balony z wodą, w którą udało się wciągnąć także naszych nauczycieli. Okazało się, że w nich także drzemią dusze dziecięce. Kto wie, może to oni bawili się najlepiej!

„Najbardziej stracony dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał”

Jesteśmy pewni, że Dzień Dziecka w naszej szkole nie był dniem straconym, gdyż dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń!!!

Autor: Anna Orkiszewska