W piątek 31 maja, uczniowie z klas V-tych wzięli udział w konkursie czytelniczym zorganizowanym przez p. Annę Mazurkiewicz zatytułowanym: “Ze starej szafy do Narnii”. Każda z trzech klas wytypowała swoją drużynę, z której reprezentanci odpowiadali na pytania dotyczące lektury. Uczniowie byli świetnie przygotowani i dzielnie walczyli o najlepsze miejsce.  Po podsumowaniu punktów, komisja ogłosiła: I miejsce wywalczył […]
W piątek 31 maja, uczniowie z klas V-tych wzięli udział w konkursie czytelniczym zorganizowanym przez p. Annę Mazurkiewicz zatytułowanym: “Ze starej szafy do Narnii”. Każda z trzech klas wytypowała swoją drużynę, z której reprezentanci odpowiadali na pytania dotyczące lektury. Uczniowie byli świetnie przygotowani i dzielnie walczyli o najlepsze miejsce.

 Po podsumowaniu punktów, komisja ogłosiła:
I miejsce wywalczył – Franciszek Kuta z kl. Vc
II miejsce zdobył – Piotr Karpiński z kl. Vb
a III miejsce zajęła – Katarzyna Bartoś z kl. Va.
Dziękuję uczniom i polonistom za przygotowanie się do konkursu i zapraszam do udziału w przyszłym roku!
Autor: Anna Mazurkiewicz