14.11 odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas 0-III pt. “Polska, moja Ojczyzna”. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. W oczekiwaniu na wyniki wysłuchaliśmy piosenek, w wykonaniu dzieci z grupy 0A i klasy IB. Jury miało “trudny orzech do zgryzienia”, bo młodzi recytatorzy starali się jak mogli, aby wypaść jak najlepiej. Wszystkim […]
14.11 odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas 0-III pt. “Polska, moja Ojczyzna”. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. W oczekiwaniu na wyniki wysłuchaliśmy piosenek, w wykonaniu dzieci z grupy 0A i klasy IB. Jury miało “trudny orzech do zgryzienia”, bo młodzi recytatorzy starali się jak mogli, aby wypaść jak najlepiej. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

WYNIKI:
a) kategoria I (klasy 0-I)
I miejsce: Milena Widerowska (Gr. 0A)
II miejsce: Lena Antoniak (kl. IA)
III miejsce: Patrycja Makuch (kl. IA)
b) kategoria II (klasy II-III)
I miejsce: Kornelia Szulowska (kl. IIIA)
II miejsce: Eryk Dostaw (kl. IIIA)
III miejsce: Maja Lewikowska (kl. IIB)
Autorzy: Liliana Dąbrowska, Dominika Pawłowska