1 kwietnia – w primaaprilisowy poranek, przed uczniami z klas VII-mych stanęło nie lada wyzwanie. Pani Anna Mazurkiewicz – bibliotekarz szkolny, zaprosił ośmiu przedstawicieli z klas VII a i VII b na konkurs czytelniczy na podstawie lektury “Opowieść wigilijna”. Reprezentanci klas musieli odpowiedzieć na serię szczegółowych pytań. Chociaż niektórzy mówili, że pytania są dość trudne, […]
1 kwietnia – w primaaprilisowy poranek, przed uczniami z klas VII-mych stanęło nie lada wyzwanie. Pani Anna Mazurkiewicz – bibliotekarz szkolny, zaprosił ośmiu przedstawicieli z klas VII a i VII b na konkurs czytelniczy na podstawie lektury “Opowieść wigilijna”. Reprezentanci klas musieli odpowiedzieć na serię szczegółowych pytań. Chociaż niektórzy mówili, że pytania są dość trudne, ale dali radę…
Ostatecznie komisja wyłoniła czterech laureatów. I miejsce ex aequo zajęli: Dominik Giza i Weronika Wawer z klasy VII a, a II miejsce podzielili: Filip Sieprawski z klasy VII b i Wojtek Orkiszewski z VII a.
 Gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach.
Anna Mazurkiewicz