Pod takim tytułem odbył się tegoroczny Powiatowy Konkurs Poetycki organizowany przez MDK, w którym nagrodzona została Joanna Sadurska, uczennica klasy VIII a naszej szkoły. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie przed zebraną publicznością i jury napisanego przez siebie wiersza. W każdej z trzech kategorii wiekowych przyznano tylko jedna nagrode. Spośród uczniów klas 7-8 jury nagrodziło Joasię za wiersz […]
Pod takim tytułem odbył się tegoroczny Powiatowy Konkurs Poetycki organizowany przez MDK, w którym nagrodzona została Joanna Sadurska, uczennica klasy VIII a naszej szkoły.
Zadaniem uczestników było zaprezentowanie przed zebraną publicznością i jury napisanego przez siebie wiersza. W każdej z trzech kategorii wiekowych przyznano tylko jedna nagrode. Spośród uczniów klas 7-8 jury nagrodziło Joasię za wiersz pt. “Namiętność śmiertelnika”.
Serdecznie gratulujemy Asi i życzymy kolejnych poetyckich sukcesów!
Autor: J. Jędrzejczyk