W poniedziałkowy poranek, 3 czerwca, uczniowie klas VI spotkali się na konkursie czytelniczym pt. “Z Hobbitem tam i z powrotem”. Konkurs zorganizowała p. Anna Mazurkiewicz. Ośmiu reprezentantów klas VIa i VIb zmierzyło się z pytaniami konkursowymi podzielonymi na trzy części. Pierwsza część – odpowiedzi na wylosowane pytania, część druga- charakterystyka bohaterów, oraz część trzecia –  rozwiązywanie krzyżówki.  Po zsumowaniu punktów przez […]

W poniedziałkowy poranek, 3 czerwca, uczniowie klas VI spotkali się na konkursie czytelniczym pt. “Z Hobbitem tam i z powrotem”. Konkurs zorganizowała p. Anna Mazurkiewicz. Ośmiu reprezentantów klas VIa i VIb zmierzyło się z pytaniami konkursowymi podzielonymi na trzy części. Pierwsza część – odpowiedzi na wylosowane pytania, część druga- charakterystyka bohaterów, oraz część trzecia –  rozwiązywanie krzyżówki.

 Po zsumowaniu punktów przez komisję, wyłoniono zwycięzców.
  I miejsce zajął – Bartosz Wojtaś z kl. VIa, II miejsce – Mikołaj Antczak z kl. VIb oraz III miejsce – Szymon Zagożdżon z kl. VIa.
 Gratuluję chłopcom i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.
Autor: Anna Mazurkiewicz