W trosce o bezpieczeństwo naszych maluchów w dniu 13.05.2019r. odbyło się spotkanie z Panią ze Straży Miejskiej, która odwiedziła dzieci z naszej szkoły. Celem wizyty było przypomnienie dzieciom zasad zachowania się podczas pobytu na dworze. Pani Strażnik udzieliła dzieciom wskazówek, co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali, jak bezpiecznie zachować […]

W trosce o bezpieczeństwo naszych maluchów w dniu 13.05.2019r. odbyło się spotkanie z Panią ze Straży Miejskiej, która odwiedziła dzieci z naszej szkoły. Celem wizyty było przypomnienie dzieciom zasad zachowania się podczas pobytu na dworze. Pani Strażnik udzieliła dzieciom wskazówek, co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali, jak bezpiecznie zachować się na placu zabaw, w domu, na drodze czy w szkole. Dzieci zadawały pytania, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Na zakończenie otrzymały upominki, dzięki którym będą widoczne na drodze.

Autor: Marta Piątek