INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 10 ODBĘDZIE SIĘ 2 września 2019 r. ( poniedziałek) godz. 830 – spotkanie uczniów klas I w SALI GIMNASTYCZNEJ          godz. 900 – spotkanie uczniów klas II – VIII         w WYZNACZONYCH SALACH LEKCYJNYCH ze swoimi wychowawcami. INFORMACJE DODATKOWE Rodziców ubiegających […]

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 10

ODBĘDZIE SIĘ

2 września 2019 r. ( poniedziałek)

godz. 830 – spotkanie uczniów klas I
w SALI GIMNASTYCZNEJ

         godz. 900 – spotkanie uczniów klas II – VIII
        w WYZNACZONYCH SALACH LEKCYJNYCH
ze swoimi wychowawcami.

INFORMACJE DODATKOWE

  1. Rodziców ubiegających się o uczęszczanie dzieci do świetlicy szkolnej prosimy o złożenie podań w świetlicy szkolnej w terminie do 03.09.2019 r. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci rodziców pracujących.

  2. We wszystkich klasach szkoły podstawowej jedna godzina wychowania fizycznego będzie przeznaczona na naukę pływania. W związku z tym proszę rodziców o zakupienie dzieciom na zajęcia z pływania czepków, strojów kąpielowych i klapek.

  3. Ze względu na trudności w zabezpieczeniu czystości szkoły prosimy rodziców
    o wyposażenie uczniów w odpowiednie obuwie przeznaczone
    tylko do chodzenia w szkole oraz worki do przenoszenia tego obuwia. Przez odpowiednie obuwie należy rozumieć ciapy, klapki, sandały. Nie będzie można chodzić na terenie szkoły w obuwiu sportowym typu tenisówki, adidasy itp. za obuwie pozostawione na terenie szkoły w godzinach pozalekcyjnych szkoła nie będzie ponosić odpowiedzialności.

  4. Rodziców uczniów uprawnionych do bezpłatnych przejazdów proszę o złożenie podań w sekretariacie szkoły do 03.09.2019 r. ( druki podań w sekretariacie szkoły)

  5. Sprzedaż obiadów będzie prowadzona w dniach 02.09. – 4.09.2019 r. w godzinach 745 – 1100

  6. Uczniowie SP10 będą ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Ergo Hestia – składka ubezpieczeniowa 60 zł/od ucznia. Składki na ubezpieczenie zbierane będą przez wychowawców klas do 23 września.

Uczniowie, którzy nie dokonają wpłat w terminie nie będą ubezpieczeni.