Dnia 4.10.2019 uczniowie klasy VI a w szczególny sposób uczcili Dzień Chłopaka. Spędzili czas w Parku trampolin JUMP XL w Lublinie. Uczniowie uczestniczyli w niezwykle energetycznej lekcji wychowania fizycznego z instruktorem. Po lekcji w-fu uczestnicy mogli skorzystać z szeregu atrakcji, min. wieża skoków, arena skakania, belka gladiatora, tor ninja, strefa extreme, bieżnia akrobatyczna, baseny wypełnione […]

Dnia 4.10.2019 uczniowie klasy VI a w szczególny sposób uczcili Dzień Chłopaka. Spędzili czas w Parku trampolin JUMP XL w Lublinie. Uczniowie uczestniczyli w niezwykle energetycznej lekcji wychowania fizycznego z instruktorem. Po lekcji w-fu uczestnicy mogli skorzystać z szeregu atrakcji, min. wieża skoków, arena skakania, belka gladiatora, tor ninja, strefa extreme, bieżnia akrobatyczna, baseny wypełnione gąbkami.

Pobyt w Jump Xl sprzyjał wyrabiania nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii!

BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE!!!

Autor: Magdalena Markowska