Jesień, jak co roku, obdarowała nas różnorodnymi darami i paletą niezwykłych kolorów. Uczniowie klasy 1a najpierw dużo rozmawiali na zajęciach o urokach i darach jesieni, a następnie wykorzystali swoją wiedzę tworząc niesamowite prace plastyczne. Wszystkie dzieła są wyjątkowe i bardzo pomysłowe, a dzieci „włożyły w nie całe swoje serduszka”. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac plastycznych […]

Jesień, jak co roku, obdarowała nas różnorodnymi darami i paletą niezwykłych kolorów. Uczniowie klasy 1a najpierw dużo rozmawiali na zajęciach o urokach i darach jesieni, a następnie wykorzystali swoją wiedzę tworząc niesamowite prace plastyczne.

Wszystkie dzieła są wyjątkowe i bardzo pomysłowe, a dzieci „włożyły w nie całe swoje serduszka”. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac plastycznych kolorowych tak, jak kolorowa bywa jesień.

Patrycja Woś – Gołąbek