Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji: „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ” Każdy z Was może mieć swój udział w promocji czytelnictwa w naszej szkole. Możesz podarować bibliotece książkę, której nie ma jeszcze w naszych zbiorach. Ten dar to klasowe zaangażowanie we wzbogacenie księgozbioru w ciekawe książki, które będą służyć Wam, Drodzy Czytelnicy. Prosimy, aby każda klasa […]

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji: I TY MOŻESZ ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ”

Prosimy, aby każda klasa włączyła się do akcji i podarowała bibliotece pozycje książkowe wydane w latach 2018-2019.
Klasy, które wzbogacą szkolny księgozbiór, zostaną umieszczone na stronie internetowej, na Honorowej Liście Darczyńców Biblioteki Szkolnej.
Dary prosimy przynosić w październiku do biblioteki szkolnej. Każdą książkę zaopatrzymy w stosowną informację, od jakiej klasy pochodzi.

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.
Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

Nauczyciele bibliotekarze