1 B bierze udział w projekcie “Przyroda z klasą. Czy wiesz jak żyje jeż?”. Zrealizowaliśmy już dwa pierwsze scenariusze (takie na rozgrzewkę). Bawiliśmy się super. Przy realizacji pierwszego “Dlaczego złość jest nam potrzebna?” Nauczyliśmy się metod, technik radzenia sobie ze złością. Druga lekcja “Jak wspólnie pracować, by odnieść sukces?” sprawiła, że wspólnie w grupach stworzyliśmy […]

1 B bierze udział w projekcie “Przyroda z klasą. Czy wiesz jak żyje jeż?”. Zrealizowaliśmy już dwa pierwsze scenariusze (takie na rozgrzewkę). Bawiliśmy się super. Przy realizacji pierwszego “Dlaczego złość jest nam potrzebna?” Nauczyliśmy się metod, technik radzenia sobie ze złością.

Druga lekcja “Jak wspólnie pracować, by odnieść sukces?” sprawiła, że wspólnie w grupach stworzyliśmy „ jajkodrony” i stwierdziliśmy, że razem łatwiej, fajniej, weselej.

Autor: Grażyna Czerska