Zajęcia relaksacyjne “Mruczący kotek” to świetny sposób na odpoczynek po dniu pełnym nauki i ciężkiej pracy. Dzieci mają szansę wyciszyć się, zrelaksować, pobyć ze sobą w ciszy, a jednocześnie świetnie bawić się nie robiąc przy tym hałasu. Uczestnicy zajęć przez zabawę uczą się koncentrować na tym, co jest tu i teraz, wyciszają cały organizm. Przez […]
Zajęcia relaksacyjne “Mruczący kotek” to świetny sposób na odpoczynek po dniu pełnym nauki i ciężkiej pracy. Dzieci mają szansę wyciszyć się, zrelaksować, pobyć ze sobą w ciszy, a jednocześnie świetnie bawić się nie robiąc przy tym hałasu. Uczestnicy zajęć przez zabawę uczą się koncentrować na tym, co jest tu i teraz, wyciszają cały organizm. Przez godzinę mają szansę zwolnić, choć cały świat pędzi naprzód. Jednocześnie rozwijają umysł, ciało, umiejętność skupienia się przez dłuższy czas na jednej czynności, ćwiczą małą i dużą motorykę oraz współpracę w grupie.

Na zajęciach wykorzystywanych jest wiele technik relaksacyjnych oraz autorskie pomysły prowadzącej. Zajęcia w naszej szkole prowadzi pani Ewa Wiejak. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do nas i popatrzeć na siebie i świat z zupełnie innej perspektywy. Wspólnie pobawmy się ciszą!
Autor: Ewa Wiejak