W Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach 25 października królował pluszowy miś. Zerówkowicze w wyjątkowo uroczysty sposób świętowali rozpoczęcie ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” ”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami. Miś jest najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem dzieci i niezastąpioną przytulanką przy zasypianiu. Mimo coraz nowocześniejszych […]

W Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach 25 października królował pluszowy miś. Zerówkowicze w wyjątkowo uroczysty sposób świętowali rozpoczęcie ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” ”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami.

Miś jest najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem dzieci i niezastąpioną przytulanką przy zasypianiu. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Uroczystość rozpoczęliśmy szeregiem zabaw, tańców i śpiewów z Dużym Misiem. Radości nie było końca. Zerówkowicze wraz z Misiem swoją radością chcieli podzielić się z innymi. Nasz Miś powędrował razem z wychowawcą „0b” do klas I-III, aby podzielić się pysznymi słodkościami. Chętni wykonywali pamiątkowe zdjęcia.

 

Autorzy: Magdalena Aftyka, Iwona Majek