Dużym sukcesem zakończyliśmy, odbywające się 25.10.2019r. w Tomaszowie Lubelskim, biegi przełajowe. Przy wspaniałej pogodzie nasi chłopcy z rocznika 2007 i młodsi wywalczyli V miejsce w województwie. Niektórzy zawodnicy mieli dużo większe apetyty  na sukces, ale trzeba sobie uzmysłowić, że w naszym województwie są  963 szkoły podstawowe (na podstawie danych znalezionych w Internecie), więc wynik jest imponujący. Wystartowaliśmy […]

Dużym sukcesem zakończyliśmy, odbywające się 25.10.2019r. w Tomaszowie Lubelskim, biegi przełajowe. Przy wspaniałej pogodzie nasi chłopcy z rocznika 2007 i młodsi wywalczyli V miejsce w województwie. Niektórzy zawodnicy mieli dużo większe apetyty  na sukces, ale trzeba sobie uzmysłowić, że w naszym województwie są  963 szkoły podstawowe (na podstawie danych znalezionych w Internecie), więc wynik jest imponujący.

Wystartowaliśmy w następującym składzie:

1 Wiktor Masternak VIa

2 Piotr Chobotow VIc

3 Franciszek Kuta VIc

4 Hubert Żaczek VIb

5 Filip Franas VIIa

6 Piotr Wojtaszek VIc

7 Piotr Bakun VIb rezerwa

Uczestnikom biegów gratulujemy miejsca, ogromnej ambicji i woli walki oraz życzymy dalszych sukcesów.