Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły. W ogólnopolskim konkursie matematycznym „Maks Matematyczny” Krzysztof Czarnota uczeń klasy VIa, uzyskał wynik bardzo dobry, zdobywając II miejsce w województwie i 40 miejsce w kraju. Uzyskał on 378 punktów (wynik bardzo dobry od 280 punktów). W konkursie wzięło udział blisko 9100 uczniów z około 950 szkół z całej […]

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły. W ogólnopolskim konkursie matematycznym „Maks Matematyczny” Krzysztof Czarnota uczeń klasy VIa, uzyskał wynik bardzo dobry, zdobywając II miejsce w województwie i 40 miejsce w kraju. Uzyskał on 378 punktów (wynik bardzo dobry od 280 punktów).

W konkursie wzięło udział blisko 9100 uczniów z około 950 szkół z całej Polski.

Konkurs został zorganizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów „Jersz” specjalizującą się w konkursach przedmiotowych.