W niedzielę 3 listopada 2019 r. uczniowie klas III świętowali 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczestnicząc w„III Biegu Dla Niepodległej”. Reprezentanci klas III wzięli udział w biegu na dystansie jednego okrążenia wokół dziedzińca Pałacu Książąt Czartoryskich. Naszą  szkołę reprezentowali:  Wiktoria Szmigiel, Paulina Dziewit, Magdalena Piękniewska, Zofia Wolska, Żina Janas, Julia Woś, Jan Widerowski, Olaf Kulig, […]

W niedzielę 3 listopada 2019 r. uczniowie klas III świętowali 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczestnicząc w„III Biegu Dla Niepodległej”.

Reprezentanci klas III wzięli udział w biegu na dystansie jednego okrążenia wokół dziedzińca Pałacu Książąt Czartoryskich. Naszą  szkołę reprezentowali:  Wiktoria Szmigiel, Paulina Dziewit, Magdalena Piękniewska, Zofia Wolska, Żina Janas, Julia Woś, Jan Widerowski, Olaf Kulig, Tymoteusz Mosiński, Nikodem Wójcicki, Dawid  Sikora, Krzysztof  Feledyn, Antoni  Kobiałka i Igor Trych. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale z wizerunkiem Marszałka Józefa Piłsudzkiego i biało-czerwone flagi.

Autor: J. Mazur