Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, z klasy 1a również wzięli udział w tegorocznej edycji CodeWeek 2019 z Uczymy Dzieci Programować. Celem akcji było rozwijanie kreatywności, rozwiązywanie problemów i współpraca poprzez programowanie i inne działania związane z technologią. Maluchy dzielnie pracowały przez dwa tygodnie akcji i zameldowały wykonanie wszystkich 10 zadań!!! Wysiłki zostały docenione i nagrodzone wymarzoną […]

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, z klasy 1a również wzięli udział w tegorocznej edycji CodeWeek 2019 z Uczymy Dzieci Programować. Celem akcji było rozwijanie kreatywności, rozwiązywanie problemów i współpraca poprzez programowanie i inne działania związane z technologią.

Maluchy dzielnie pracowały przez dwa tygodnie akcji i zameldowały wykonanie wszystkich 10 zadań!!! Wysiłki zostały docenione i nagrodzone wymarzoną przez dzieci nagrodą- Puzlami AR. Klasa 1a niecierpliwie czeka na kolejne wyzwanie i obiecuje ponownie nie zawieść!

Autor: Patrycja Woś- Gołąbek