W poniedziałek 28.10.2019 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Puław w Badmintonie. Zawody zakończyły się sukcesem naszych sportowców zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli pierwsze miejsce i awansowali do zawodów powiatowych! Graliśmy w składzie: – dziewczęta – Patrycja Szwed Va i Emilia Wręga Va – chłopcy – Filip Franas VIIa i Franciszek Kuta VIc […]

W poniedziałek 28.10.2019 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Puław w Badmintonie. Zawody zakończyły się sukcesem naszych sportowców zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli pierwsze miejsce i awansowali do zawodów powiatowych!

Graliśmy w składzie:

– dziewczęta – Patrycja Szwed Va i Emilia Wręga Va

– chłopcy – Filip Franas VIIa i Franciszek Kuta VIc

We wtorek 29. 10 odbyły się Mistrzostwa Powiatu, na których nasi chłopcy po zaciętej walce wywalczyli awans do zawodów rejonowych, zajmując drugie miejsce i ustępując tylko rywalom ze szkoły w Sadurkach.

Graliśmy w skaldzie: Filip Franas VIIa i Franciszek Kuta VIc.

W piątek 7.11 w Piotrowicach w Mistrzostwach Rejonu nasza waleczna drużyna zajęła IV miejsce grając w tym samym składzie, co na poprzednim turnieju. Spośród puławskich szkół tylko nasza wywalczyła awans do Mistrzostw Rejonu!!!

Ogromne gratulacje za waleczność i nieustępliwość!

Autor: Andrzej Jędrys