8 listopada klasy 0 – 3 uczestniczyły w apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W tym roku wydarzenie to uczciliśmy przygotowując patriotyczne karaoke. Każda z młodszych klas prowadziła śpiew jednej piosenki lub pieśni patriotycznej. Reszta dzieci i nauczycieli na widowni również miała szansę przyłączyć się do wspólnego śpiewania, gdyż teksty wyświetlane były na rzutniku. Wiele […]

8 listopada klasy 0 – 3 uczestniczyły w apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W tym roku wydarzenie to uczciliśmy przygotowując patriotyczne karaoke.

Każda z młodszych klas prowadziła śpiew jednej piosenki lub pieśni patriotycznej. Reszta dzieci i nauczycieli na widowni również miała szansę przyłączyć się do wspólnego śpiewania, gdyż teksty wyświetlane były na rzutniku. Wiele osób znało melodię i tekst większości utworów i chętnie śpiewało razem ze swoimi koleżankami i kolegami.

Podczas apelu dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat Święta Odzyskania Niepodległości odpowiadając na pytania prowadzącej. Dzieciaki okazały się prawdziwymi ekspertami z zakresu podstawowej wiedzy na temat historii Polski. Śmiało mogą nazywać się patriotami!

Autor: Ewa Wiejak, Hanna Błaszczak