W poniedziałek 11.11 .2019r. odbyły się na Skwerze Niepodległości biegi uliczne, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W trudnych warunkach atmosferycznych,  przy padającym deszczu startowali ci najbardziej zmotywowani, aby w ten sportowy sposób uczcić rocznicę Odzyskania Niepodległości. Tym większe gratulacje i podziękowania należą się wszystkim startującym. Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły III miejsce drużynowo!!! A […]

W poniedziałek 11.11 .2019r. odbyły się na Skwerze Niepodległości biegi uliczne, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

W trudnych warunkach atmosferycznych,  przy padającym deszczu startowali ci najbardziej zmotywowani, aby w ten sportowy sposób uczcić rocznicę Odzyskania Niepodległości. Tym większe gratulacje i podziękowania należą się wszystkim startującym.

Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły III miejsce drużynowo!!!

A oto najlepsze wyniki indywidualne naszych biegaczy:

Wiktoria Szlendak –  klasa Va –  IV miejsce
Piotr Wojtaszek- klasa VI c – IV miejsce
Franciszek Kuta – klasa VI c – V miejsce
Franciszek Grzybowski – klasa VIII b – VI miejsce

Autor: Andrzej Jędrys