Szkoła Podstawowa nr 4 zorganizowała powiatowy konkurs pt. Jarzębinka – jesienny koloryt w sztuce”, w którym nasi uczniowie zdobyli kilka wyróżnień. Konkurs oceniany był w 4 kategoriach. Uczniowie naszej szkoły zgłosili swój udział w kategorii Plastyka i Poezja. W pierwszej kategorii wyróżnienie zdobyła Weronika Szymczyk z klasy Ia oraz Wiktoria Szmigiel z klasy IIIa. Warto […]

Szkoła Podstawowa nr 4 zorganizowała powiatowy konkurs pt. Jarzębinka – jesienny koloryt w sztuce”, w którym nasi uczniowie zdobyli kilka wyróżnień.

Konkurs oceniany był w 4 kategoriach. Uczniowie naszej szkoły zgłosili swój udział w kategorii Plastyka i Poezja. W pierwszej kategorii wyróżnienie zdobyła Weronika Szymczyk z klasy Ia oraz Wiktoria Szmigiel z klasy IIIa. Warto tu wspomnieć, że na konkurs wpłynęło 200 prac, więc konkurencja była spora😊 Natomiast w  kategorii Poezja zostały wyróżnione trzy osoby z klasy IIIa: Barbara Orkiszewska, Maja Sochal i Tymoteusz Mosiński.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                   Autor: Dominika Pawłowska