W dniu 22 XI gościliśmy w naszej szkole Trenera Badmintona klasy Mistrzowskiej Pana Mariana Henryka Steltera. Uczniowie uczyli bawiąc się. Podglądali niesamowite tricki, które wykonywał nasz gość. Próbowali jednym ruchem rakiety podnieść lotkę z podłogi, czy też zatrzymać lecącą lotkę .Rywalizowali ze sobą wykonując skrupulatni polecenia Trenera , a także oglądali krótki fragment meczu badmintonowego. […]

W dniu 22 XI gościliśmy w naszej szkole Trenera Badmintona klasy Mistrzowskiej Pana Mariana Henryka Steltera.

Uczniowie uczyli bawiąc się. Podglądali niesamowite tricki, które wykonywał nasz gość. Próbowali jednym ruchem rakiety podnieść lotkę z podłogi, czy też zatrzymać lecącą lotkę .Rywalizowali ze sobą wykonując skrupulatni polecenia Trenera , a także oglądali krótki fragment meczu badmintonowego. Widowisko wzbudziło w naszej młodzieży szczery zachwyt i niedowierzanie, że tak można się poruszać po boisku i w sposób niesamowicie szybki odbijać lotkę .Dziękujemy Panie Trenerze i prosimy o więcej……