28 listopada na lekcji historii klasa V b zaprezentowała inscenizację opartą na motywach mitologicznych. Uczniowie wcielili się w role olimpijskich bogów, którzy w pałacu Zeusa zebrali się na ucztę. Wśród gości znaleźli się między innymi Posejdon , Hades, Ares, Atena, Hefajstos ze swoją żoną Afrodytą oraz Apollo z orszakiem muz. Uczniowie samodzielnie przygotowali stroje oraz […]

28 listopada na lekcji historii klasa V b zaprezentowała inscenizację opartą na motywach mitologicznych.

Uczniowie wcielili się w role olimpijskich bogów, którzy w pałacu Zeusa zebrali się na ucztę. Wśród gości znaleźli się między innymi Posejdon , Hades, Ares, Atena, Hefajstos ze swoją żoną Afrodytą oraz Apollo z orszakiem muz. Uczniowie samodzielnie przygotowali stroje oraz atrybuty poszczególnych bogów. Inscenizację miały okazję obejrzeć klasy VIII b i IVa.

Autor: Ewa Zeprzałka