27 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole lekarza weterynarii – Panią Beatę Więcek z Puławskiego Centrum Weterynaryjnego. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami. Pani weterynarz opowiadała nam o swojej pracy, pokazywała jak wykonuje się opatrunki na zwierzętach i odpowiadała na interesujące nas pytania. Po spotkaniu każdy drugoklasista otrzymał dyplom uczestnictwa “w […]

27 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole lekarza weterynarii – Panią Beatę Więcek z Puławskiego Centrum Weterynaryjnego. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami.

Pani weterynarz opowiadała nam o swojej pracy, pokazywała jak wykonuje się opatrunki na zwierzętach i odpowiadała na interesujące nas pytania. Po spotkaniu każdy drugoklasista otrzymał dyplom uczestnictwa “w zajęciach z wiedzy o zawodzie lekarza weterynarii” i rękawiczkę, którą należy zakładać podczas badania zwierząt. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Autor: Małgorzata Kijewska, Liliana Dąbrowska