6 grudnia to dzień, na który z całą pewnością czekają wszyscy bez względu na wiek. W tym roku rodzice uczniów klasy 1a zadbali, aby był to niezapomniany dzień. Dzieci w poszukiwaniu Świętego Mikołaja udały się do Kawiarni& Bawialni „Inna Bajka”. Tam czekało na nie mnóstwo atrakcji, m.in. sala zabaw, gry i tańce w rytmie świątecznych […]

6 grudnia to dzień, na który z całą pewnością czekają wszyscy bez względu na wiek. W tym roku rodzice uczniów klasy 1a zadbali, aby był to niezapomniany dzień.

Dzieci w poszukiwaniu Świętego Mikołaja udały się do Kawiarni& Bawialni „Inna Bajka”. Tam czekało na nie mnóstwo atrakcji, m.in. sala zabaw, gry i tańce w rytmie świątecznych hitów oraz to co najważniejsze- wizyta niezwykłego świętego!!! Z prezentami w ręku oraz uśmiechami na twarzach dzieci szczęśliwe wróciły do szkoły.

Autor: Patrycja Woś – Gołąbek