Z przyjemnością informujemy, że już od przyszłego roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole utworzone zostaną oddziały sportowe w następujących dyscyplinach: klasa 1 SP – pływanie, gimnastyka, piłka nożna, klasa 4 SP – pływanie, lekkoatletyka, piłka nożna Honorowy patronat nad nowo utworzonymi oddziałami obejmie Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, wydział zamiejscowy w Puławach. Serdecznie zachęcamy […]

Z przyjemnością informujemy, że już od przyszłego roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole utworzone zostaną oddziały sportowe w następujących dyscyplinach:

klasa 1 SP – pływanie, gimnastyka, piłka nożna,

klasa 4 SP – pływanie, lekkoatletyka, piłka nożna

Honorowy patronat nad nowo utworzonymi oddziałami obejmie Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, wydział zamiejscowy w Puławach.

Serdecznie zachęcamy przyszłych sportowców i ich rodziców do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Już wkrótce na stronie szkolnej ukaże się regulamin i harmonogram naboru.