6 grudnia klasa 2C obchodziła Mikołajki w bardzo egzotycznej atmosferze. Dzięki mamie naszej uczennicy wybraliśmy się na wystawę zwierząt egzotycznych do Szkoły Spectrum.Spotkanie trwało blisko półtorej godziny. W tym czasie dzieci zapoznały się z egzotycznymi zwierzętami: gadami, płazami i pajęczakami. Drugoklasiści nie tylko dowiedzieli się wielu ciekawostek, ale mogli również dotknąć, pogłaskać i potrzymać niemal […]

6 grudnia klasa 2C obchodziła Mikołajki w bardzo egzotycznej atmosferze. Dzięki mamie naszej uczennicy wybraliśmy się na wystawę zwierząt egzotycznych do Szkoły Spectrum.Spotkanie trwało blisko półtorej godziny. W tym czasie dzieci zapoznały się z egzotycznymi zwierzętami: gadami, płazami i pajęczakami. Drugoklasiści nie tylko dowiedzieli się wielu ciekawostek, ale mogli również dotknąć, pogłaskać i potrzymać niemal każdego prezentowanego zwierzaka. Niektórzy przełamywali swoje lęki przed wężami i pająkami, a inni bez obaw brali na ręce kameleona czy wielkie robaki. Wiele dzieci stwierdziło, że były to najlepsze Mikołajki w ich życiu.

Autor: Ewa Wiejak