10 grudnia na hali MOSiR odbyły się cykliczne zawody pływackie dla klas 2 i 3 o nazwie Puławskie Środy Pływackie. Najlepsze wyniki wśród naszych uczniów osiągnęli: Kuba Kopciński zajmując 1. miejsce na dyst. 25m. St.grzb. , Zosia Wolska zajmując 3. miejsce na dyst.50m.st.grzb. oraz Dawid Sala zajmując 3. miejsce na tym samym dystansie. Pozostali uczniowie […]

10 grudnia na hali MOSiR odbyły się cykliczne zawody pływackie dla klas 2 i 3 o nazwie Puławskie Środy Pływackie.

Najlepsze wyniki wśród naszych uczniów osiągnęli: Kuba Kopciński zajmując 1. miejsce na dyst. 25m. St.grzb. , Zosia Wolska zajmując 3. miejsce na dyst.50m.st.grzb. oraz Dawid Sala zajmując 3. miejsce na tym samym dystansie. Pozostali uczniowie uzyskali bardzo dobre czasy i pozycje w pierwszej dziesiątce, co dało nam 2. miejsce drużynowo.

Autor: Michał Szafranek