Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6. Miło nam poinformować, że wśród wielu konkursowych prac, które wpłynęły z puławskich szkół i przedszkoli nasze dzieciaki zostały wyróżnione! “Portret Świętego Mikołaja” III MIEJSCE – Liliana Lipska, kl. II B Wyróżnienie – Zuzanna Łakoma, kl. IB “Życzliwość na co dzień, […]
Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6. Miło nam poinformować, że wśród wielu konkursowych prac, które wpłynęły z puławskich szkół i przedszkoli nasze dzieciaki zostały wyróżnione!

“Portret Świętego Mikołaja”
III MIEJSCE – Liliana Lipska, kl. II B
Wyróżnienie – Zuzanna Łakoma, kl. IB
“Życzliwość na co dzień, nie tylko od święta”
Wyróżnienie:
Julia Araźna – kl. IIb
Kuba Giza – kl. IIb
Gratulujemy!
Autor: Liliana Dąbrowska