Nie pachniałby pysznym domowym ciastem, nie byłby przepełniony miłością i dobrocią.  Nikt nie umie zastąpić Babci i Dziadka. Ich obecność i uważność łagodzi często nieobecność zapracowanych rodziców. Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy 0 A, klasy III B i IV A, które zaprosiły w mury naszej szkoły Babcie i Dziadków, aby w wyjątkowy sposób […]

Nie pachniałby pysznym domowym ciastem, nie byłby przepełniony miłością i dobrocią.  Nikt nie umie zastąpić Babci i Dziadka. Ich obecność i uważność łagodzi często nieobecność zapracowanych rodziców. Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy 0 A, klasy III B i IV A, które zaprosiły w mury naszej szkoły Babcie i Dziadków, aby w wyjątkowy sposób uczcić ich święto. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie zatytułowane „Ach co za noc” inspirowane narodzinami Jezusa. Scenografia, muzyka   oraz wspaniałe stroje, o które zadbali rodzice stworzyły  piękną oprawę.  Goście żywo reagowali na występy swoich wnuków. Młodzi aktorzy otrzymywali gromkie brawa, a w oczach Babć i Dziadków kręciły się łzy wzruszenia. Na zakończenie dzieci zaśpiewały wspólnie „Piosenkę dla babci i dziadka” oraz  „Sto lat” i obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi, symbolicznymi serduszkami, wyrażając swoją miłość, wdzięczność i szacunek. Dziękujemy za tak liczne przybycie, za ten ciepły i wzruszający wieczór. Jasełka w wykonaniu naszych uczniów uświetniły również wcześniej szkolną wigilię. Całe przedstawienie możemy obejrzeć pod następującym adresem: https://youtu.be/VmzSJoi1sHU

Autorzy: Bożena Kowalska, Hanna Błaszczak, Iwona Lewikowska