21.02.2020 zawitali do naszej świetlicy ratownicy, aby przeszkolić naszych milusińskich w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Panowie przynieśli ze sobą fantomy, na których mogliśmy przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową. Dzieci z klas 1-3 mogły pochwalić się swoją wiedzą na ten temat, ale pewne zagadnienia nieznane dzieciom np. co zrobić gdy pojawi się krwawienie z nosa lub gdy złamiemy […]

21.02.2020 zawitali do naszej świetlicy ratownicy, aby przeszkolić naszych milusińskich w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Panowie przynieśli ze sobą fantomy, na których mogliśmy przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową. Dzieci z klas 1-3 mogły pochwalić się swoją wiedzą na ten temat, ale pewne zagadnienia nieznane dzieciom np. co zrobić gdy pojawi się krwawienie z nosa lub gdy złamiemy nogę, zostały omówione szerzej. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i na pewno częściej będziemy zapraszać ciekawych gości do naszej szkoły.

Autor: Beata Rybak