Komenda Powiatowa Policji w Puławach wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska organizują konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt.,, Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”. Zachęcając dzieci do aktywności, chcemy przedstawić działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii. Konkurs polega na wykonaniu projektu okładki tygodnika Wspólnota Puławska. W […]

Komenda Powiatowa Policji w Puławach wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska organizują konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt.,, Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”. Zachęcając dzieci do aktywności, chcemy przedstawić działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii. Konkurs polega na wykonaniu projektu okładki tygodnika Wspólnota Puławska.

W związku z tym, zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród uczniów Państwa szkoły.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie, który załączamy do niniejszej wiadomości oraz na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach pod adresem:

http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/lpu/informacje/aktualnosci/103440,Policjanci-i-dziennikarze-zapraszaja-do-udzialu-w-konkursie-plastycznym.html

Serdecznie zapraszamy do udziału. Wyjątkowe nagrody czekają.

Regulamin-konkursu-plastycznego-KPP Puławy-Wspólnota Puławska- okładka