Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu. Wpłynęło wiele prawidłowych odpowiedzi, ale zwycięzca może być tylko jeden. Konkurs dla klas I-III „Rebusy literackie” wygrał Gabriel Ratajczyk z klasy III b. To On jako pierwszy przysłał prawidłową odpowiedź. Serdeczne gratulacje! Prawidłowe odpowiedzi: 1. Detektyw Pozytywka – Grzegorz Kasdepke 2. Królowa Śniegu – Bracia Grimm 3. O psie, który jeździł […]

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu. Wpłynęło wiele prawidłowych odpowiedzi, ale zwycięzca może być tylko jeden. Konkurs dla klas I-III „Rebusy literackie” wygrał Gabriel Ratajczyk z klasy III b. To On jako pierwszy przysłał prawidłową odpowiedź. Serdeczne gratulacje!

Prawidłowe odpowiedzi:

1. Detektyw Pozytywka – Grzegorz Kasdepke
2. Królowa Śniegu – Bracia Grimm
3. O psie, który jeździł koleją – Roman Pisarski
4. Nasza mama czarodziejka -Joanna Papuzińska
5. Doktor Dolittle i jego zwierzęta – Hugh Lofting
6. Zaczarowana zagroda – Alina i Czesław Centkiewiczowie
7. Pamiętnik Czarnego Noska – Janina Porazińska
8. Cukierku, Ty łobuzie! – Waldemar Cichoń
9. Pipi Pończoszanka (Pippi
  Langstrumpf ) – Astrid Lindgren
10. Akademia Pana Kleksa – Jan Brzechwa

Zachęcam do brania udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną

Beata Filip