Komenda Powiatowa Policji w Puławach w załączeniu przesyła  materiały dotyczące ogólnopolskiej akcji “Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”  poświęcona bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z konkursu  plastyczno-filmowy pn. “Artystyczny przeWODNIK”- szczegóły konkursu mozna znależć na stronie internetowej pod adresem:  http://www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda   Z pozdrowieniami Zespół ds. Profilaktyki […]

Komenda Powiatowa Policji w Puławach w załączeniu przesyła  materiały dotyczące ogólnopolskiej akcji “Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”  poświęcona bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Jednocześnie zapraszamy do korzystania z konkursu  plastyczno-filmowy pn. “Artystyczny przeWODNIK”- szczegóły konkursu mozna znależć na stronie internetowej pod adresem:  http://www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda

 

Z pozdrowieniami

Zespół ds. Profilaktyki Społecznej KPP Puławy