W ostatnią sobotę, 5 września, ośmiu uczniów klas VII-ych i VIII-ych naszej szkoły wzięło udział w dziewiątej odsłonie akcji czytelniczej, zainicjowanej przez Prezydenta RP- Andrzeja Dudę. W tym roku (z uwagi na epidemię) spotkaliśmy się na szkolnym patio i z podziałem na role przeczytaliśmy II akt dramatu J. Słowackiego pt. “Balladyna”. Dzieci starannie przygotowały się […]

W ostatnią sobotę, 5 września, ośmiu uczniów klas VII-ych i VIII-ych naszej szkoły wzięło udział w dziewiątej odsłonie akcji czytelniczej, zainicjowanej przez Prezydenta RP- Andrzeja Dudę. W tym roku (z uwagi na epidemię) spotkaliśmy się na szkolnym patio i z podziałem na role przeczytaliśmy II akt dramatu J. Słowackiego pt. “Balladyna”.


Dzieci starannie przygotowały się do swoich ról i z zadowoleniem podsumowały, że im się podobało.
Ze strony bibliotekarza – organizatora akcji, chciałam serdecznie podziękować uczniom: Wikrorii Dąbrowskiej VIIIb, Malwinie Szczypa VIIc, Oliwii Matraszek VIIc, Stanisławowi Boretskyi VIIa, Zuzii Wydra VIIb, Janowi Tajer VIIa, Krzysztofowi Czarnota VIIa oraz Oskarowi Madoń VIIc. Gratuluję odwagi i zapraszam do udziału w podobnych akcjach.

Autor: Anna Mazurkiewicz