Ostatnie dni września są piękne i słoneczne. Wykorzystaliśmy tę okazję i we wtorek byliśmy na spacerze w parku, podczas którego szukaliśmy oznak nadchodzącej jesieni. Na spacerze obserwowaliśmy zmiany które obecnie zachodzą w przyrodzie. W parku dzieci rozpoznawały napotkane drzewa, opisywały wygląd ich liści oraz owoców. Każde dziecko miało za zadanie zebrać dary jesieni, które potem […]

Ostatnie dni września są piękne i słoneczne. Wykorzystaliśmy tę okazję i we wtorek byliśmy na spacerze w parku, podczas którego szukaliśmy oznak nadchodzącej jesieni.

Na spacerze obserwowaliśmy zmiany które obecnie zachodzą w przyrodzie. W parku dzieci rozpoznawały napotkane drzewa, opisywały wygląd ich liści oraz owoców. Każde dziecko miało za zadanie zebrać dary jesieni, które potem przynieśliśmy do szkoły. Dodatkową atrakcją były spotkane w parku zwierzęta: wiewiórka, pawie i bażanty. Po zakończonym spacerze przypomnieliśmy nazwy drzew na których można znaleźć przyniesione przez dzieci skarby. Spacer podobał się wszystkim, dzieci wróciły z niego bardzo zmęczone ale szczęśliwe. Zapraszam do obejrzenia relacji z naszej wyprawy.

Autor: Joanna Stefanek