Wydarzenie organizowane przez “Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej” obejmuje całą Polskę i odbywać się będzie przez 10 dni, od 28 września do 9 października 2020. Nasza szkoła również włączyła się do tej akcji. Podczas trwania wydarzenia zrealizujemy przygotowane specjalnie na tę okoliczność zadania. Pierwsze, dotyczące bezpieczeństwa w sieci, już za nami. Dowiedzieliśmy się wielu ważnych informacji […]

Wydarzenie organizowane przez “Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej” obejmuje całą Polskę i odbywać się będzie przez 10 dni, od 28 września do 9 października 2020.

Nasza szkoła również włączyła się do tej akcji. Podczas trwania wydarzenia zrealizujemy przygotowane specjalnie na tę okoliczność zadania. Pierwsze, dotyczące bezpieczeństwa w sieci, już za nami. Dowiedzieliśmy się wielu ważnych informacji i stworzyliśmy internetową sieć dla ozobotów.

Warsztaty online kodowanie i programowanie dla klas 1 – 3

Autor: Liliana Dąbrowska