W ramach klasowego Dnia Chłopaka uczniowie klasy IIIb wybrali się do Baśniogrodu. Uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach, podczas których dowiedzieli się jak i z czego powstaje czekolada oraz jakie tajemnice skrywa. Sami stworzyli smakowite słodkości, które mogli ozdobić według własnego pomysłu. Część została zjedzona na miejscu, a reszta powędrowała do papierowych torebek. Ta słodka przygoda sprawiła […]

W ramach klasowego Dnia Chłopaka uczniowie klasy IIIb wybrali się do Baśniogrodu.

Uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach, podczas których dowiedzieli się jak i z czego powstaje czekolada oraz jakie tajemnice skrywa. Sami stworzyli smakowite słodkości, które mogli ozdobić według własnego pomysłu. Część została zjedzona na miejscu, a reszta powędrowała do papierowych torebek. Ta słodka przygoda sprawiła nam dużą frajdę i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Autor: Liliana Dąbrowska