Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe w ciekawy i interesujący sposób. W tym roku święto programowania i kodowania przypada w dniach: 10-25 października. Polska zajmuje obecnie 1 miejsce w ilości zgłoszonych inicjatyw. Nasza szkoła również ma w tym swój udział. Zgłosiliśmy 28 wydarzeń! Fotorelacja z realizacji wkrótce. Autor: Liliana Dąbrowska

Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe w ciekawy i interesujący sposób. W tym roku święto programowania i kodowania przypada w dniach: 10-25 października.

Polska zajmuje obecnie 1 miejsce w ilości zgłoszonych inicjatyw. Nasza szkoła również ma w tym swój udział. Zgłosiliśmy 28 wydarzeń! Fotorelacja z realizacji wkrótce.

Autor: Liliana Dąbrowska