Klasa 3C programuje i wykonuje kolejne zadanie z międzynarodowego wyzwania Code Week. Na dzisiejszej lekcji informatyki dzieci pracowały w aplikacji Lightbot Hour. Ich zadaniem było zaprogramowanie robota, by pokonywał coraz trudniejsze trasy. Trzecioklasiści okazali się bystrzakami i dali radę napisać naprawdę skomplikowane komendy. Autor: Ewa Wiejak Klasa 3C programuje i wykonuje kolejne zadanie z międzynarodowego […]

Klasa 3C programuje i wykonuje kolejne zadanie z międzynarodowego wyzwania Code Week.

Na dzisiejszej lekcji informatyki dzieci pracowały w aplikacji Lightbot Hour. Ich zadaniem było zaprogramowanie robota, by pokonywał coraz trudniejsze trasy. Trzecioklasiści okazali się bystrzakami i dali radę napisać naprawdę skomplikowane komendy.

Autor: Ewa Wiejak

Klasa 3C programuje i wykonuje kolejne zadanie z międzynarodowego wyzwania Code Week. Na dzisiejszej lekcji informatyki…

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach Wtorek, 20 października 2020